Přeskočit na obsah

Co byste měli vědět o našem táboře

Pořádáme stanový tábor – děti jsou ubytované po dvou ve stanu s podsadou, takže doporučujeme teplý spacák!! Většinou hledáme základnu, která má budovu, kde si děti můžou sušit oblečení a v případě potřeby zde můžou přespat.

 

Strava je pětkrát denně (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře).

 

Pitný režim je zajištěn po celý den. Ve varnicích v jídelně je neustále čaj nebo voda se šťávou.

 

Personál tábora – máme vyškoleného zdravotníka i vedoucí. Často s námi jezdí naše bývalé děti, které už vyrostly a teď se staly vedoucími, takže je známe a víme, co od nich očekávat.

 

Program – na táboře probíhá celotáborová hra. Kromě toho se děti naučí šifry, zdravovědu, vyzkouší si střelbu ze vzduchovky, luku či gumpušky. Během tábora je celodenní výlet za nějakou kulturní nebo přírodní památkou v okolí tábora. Program se uzpůsobuje dětem, jejich unavenosti a náladě i počasí.

 

Cena tábora zahrnuje dopravu, jídlo, pití, ubytování, odměny dětem při soutěžích, materiál na hry, vstupy při výletech.

 

Co dítěti nabalit sebou? Doporučený seznam věcí máme v přihlášce. Ale doporučujeme krom letního oblečení i teplejší, protože noci bývají chladné, teplý spacák a hlavně dostatek oblečení!!!!

 

Doprava na tábor – v posledních letech jezdíme na tábor vlakem. Kufry a taška děti naloží do tranzitu, který máme přistavený u nádraží, ten pak doveze všechny věci až do tábora. Děti si sebou do vlaku můžou vzít batoh na záda, kde budou mít pití a malou svačinu. Letos pojedeme autobusem!

 

Informace o odjezdu – v průběhu července vám rozešleme poštou nebo emailem informace o odjezdu a příjezdu (kdy, kde co atd.), plus tam bude adresa tábořiště, na kterou ůžete svým ratolestem posílat dopisy a pohledy.

 

Mám další dotaz o táboře, který zde není. Nebojte se obrátit na naše vedení, velice rádi a ochotně vám odpovíme na jakékoliv otázky.

 

Martina Fojtíková